דלג על יחידת הפרסומים
יחידת הפרסומים

יחידת הפרסומים

יחידת הפרסומים מספקת שירותי עריכה, תרגום והוצאה לאור לצוות החוקרים במכון ולארגונים שונים הקשורים אליו. סדרות הפרסומים של המכון כוללות דוחות מחקר, תמציות מחקר, פרסומים מונוגרפיים, פרסומים מיוחדים ותדפיסים. בנוסף לפרסומים אלה, עבודות המכון כוללות גם פרסומים של ארגונים אחרים שיצאו לאור בשיתוף המכון או בתמיכתו ומאמרים מאת צוות המכון ועמיתיו שהתפרסמו או התקבלו לפרסום בכתבי עת ובספרים בארץ ובעולם.

דלג על להזמנת פרסומים
להזמנת פרסומים

להזמנת פרסומים

להזמנת פרסומים שיצאו בדפוס, נא למלא את הטופס הממוחשב.

דלג על רשימת פרסומים של מאיירס-ג'וינט-מכון ברודקדייל
רשימת פרסומים של מאיירס-ג'וינט-מכון ברודקדייל

רשימת פרסומים של מאיירס-ג'וינט-מכון ברודקדייל

ינואר 2010-אפריל 2014

 

חיפוש בקטלוג הפרסומים (לחיפוש ביטוי מדויק הוסף גרשיים)
חפש: 
תחום:  שנה: 
עקרונות לעבודה עם ילדים נפגעי התעללות והזנחה בני הקהילה האתיופית:  חילוץ ידע על עבודה מיטבית מותאמת תרבות באמצעות המתודה "למידה מהצלחות"

עקרונות לעבודה עם ילדים נפגעי התעללות והזנחה בני הקהילה האתיופית: חילוץ ידע על עבודה מיטבית מותאמת תרבות באמצעות המתודה "למידה מהצלחות"

ספר זה הוא פרי שיתוף פעולה בין מכון חרוב, מכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל ועובדים סוציאליים וסמך מקצועיים בני הקהילה האתיופית, אשר עובדים במחלקות לשירותים חברתיים. מטרת הספר היא קידום העבודה הטיפולית עם ילדים נפגעי התעללות והזנחה בני הקהילה האתיופית. הפרויקט מהווה נדבך נוסף במאמצים הרבים שמשקיע מכון חרוב בהטמעת "כשירות תרבותית" (Cultural Competence) בתחום הגנת הילד ובפיתוחה.
2017
פרסום חיצוני: מה בעצם עשינו?  סיפורי הצלחה של מרכזי תמיכה לסטודנטים עם לקויות למידה באוניברסיטאות ומכללות

פרסום חיצוני: מה בעצם עשינו? סיפורי הצלחה של מרכזי תמיכה לסטודנטים עם לקויות למידה באוניברסיטאות ומכללות

תיעוד סיפורי הצלחה בעבודה עם סטודנטים עם לקויות למידה, במרכזי תמיכה באוניברסיטאות ומכללות. הספר מציג תשתית מושגית בנושאי: לקות למידה והפרעת קשב ורכוז בקרב מבוגרים; מרכזי תמיכה; למידה מהצלחות. כמו כן, הספר מציג עקרונות פעולה שהובילו להצלחות ומנוסחים ב"לשון מכוונת לפעולה" .
2016
פרסום חיצוני: צוות חינוכי לומד ופרויקט "למידה מהצלחות" בפנימיית חוות הנוער הציוני בירושלים, 1997-2015

פרסום חיצוני: צוות חינוכי לומד ופרויקט "למידה מהצלחות" בפנימיית חוות הנוער הציוני בירושלים, 1997-2015

בספר מוצג תהליך למידה מהצלחות ותוצריו אשר לווה והוטמע בפנימיית חווה הנוער הציוני בירושלים, ע"י היחידה ללמידה מהצלחות וללמידה מתמשכת במערכות חברתיות במאיירס-ג'וינט- מכון ברוקדייל.
2016
עלה והצלח  - סיפורי הצלחה על שילובם וקידומם של דיירים ברשת מרכזי עלה

עלה והצלח - סיפורי הצלחה על שילובם וקידומם של דיירים ברשת מרכזי עלה

רשת מרכזי עלה מעניקים בית חם ומענה טיפולי ושיקומי לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בינונית או קשה. צוות היחידה ללמידה מהצלחות בג'וינט-מאיירס-ברוקדייל תיעד 10 סיפורי הצלחה של עובדי עלה.
2016
פרסום חיצוני: משטרת ישראל לומדת מהצלחות - תיעוד סיפורי הצלחה בעבודת המשטרה

פרסום חיצוני: משטרת ישראל לומדת מהצלחות - תיעוד סיפורי הצלחה בעבודת המשטרה

במהלך שנת 2014 התבצע תהליך מובנה ושיטתי של למידה מהצלחות ביחידות משטרתיות שונות ברחבי ארץ. התהליך כלל איתור סיפורי הצלחה מקצועיים, תשאול אודות סיפורי ההצלחה, תיעוד סיפורי ההצלחה וזאת בסיוע היחידה ללמידה מהצלחות וללמידה מתמשכת במערכות חברתיות במאיירס-ג'וינט מכון ברוקדייל. במאמר זה יוצגו באופן מפורט יותר שני סיפורי ההצלחה הראשונים.
2015
דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד