ינואר

 
Scour  הוא רב-מנוע שיתוף חדש באינטרנט מציג באופן מקובץ את ממצאי החיפוש באינטרנט תוך ציון מיקום הדירוג שלהם במנוע המקורי ( גוגל או יאהו או MSN ), סוג חיפוש כזה ידוע בתור social search engine aggregator  . המשתמש יכול גם לחוות את דעתו והערכתו על כל פריט מידע ולהצביע על הרלבנטיות שלו. אם משתמש יימצא בעתיד הערות ליד פריט המידע שנמצא במאגר scour  הוא יכול לייצור קשר עם כותב ההערות או לקחת בחשבון את הערותיו.  מדובר על יישום היוצא מהנחה כי יש מקום גם ל"חכמת ההמונים" וכי  חוות דעת של גולשים קודמים יכול לעזור לציבור המשתמשים .
 
TicToc - Journal Tables of Contents  הוא שירות תוכן עניינים חדש חופשי ברשת, המספק גישה לדפי תוכן עניינים של כ-11,000 כ"ע אקדמיים (של יותר מ-400 מו"לים)  גישת טקסט מלא למאמרים מתאפשרת בשלב זה לכ- 293,961  מאמרים ( וזאת במידה ולספריה יש מנוי לכ"ע או שהוא מתפרסם בגישה חופשית)
אפשרויות החיפוש במאגר כוללות חיפוש ע"פ כותר כתב-העת, נושא או מו"ל, ניתן לשמור כותרים במרחב אישי ולקבל הודעה בכל פעם שצאה לאור חוברת חדשה  (גם באמצעות התראת RSS)
 
 
 
 קולומבוס הוא מנוע חיפוש לטיפים ומסלולי נסיעה בעולם. מנוע החיפוש מבוסס על טכנולוגיה של גוגל ומציג תוצאות משופרות המותאמות לחיפוש מידע תיירותי. ניתן גם למקד את התוצאות ולסנן מופעים בלתי רלבנטיים ע"י הגבלה לשדה הכותר ( TITLE ).
 
 
מנוע חיפוש לספרים יד שניה
 
מציאת ספרים נדירים הינה חוויה מהנה, כאשר אנחנו מוצאים ספר נדיר שאין אותו לאף אחד או ספר שאהבנו לקרוא בילדות ואנחנו נהנים להזכר בסיפור מחדש ולצרף את הספר לאוסף הספרים שלנו. לאחרונה פותח בישראל מנוע חיפוש מותאם ( מבוסס גוגל )  לאיתור ספרים יד שנייה . מדובר על מנוע חיפוש לספרים יד שניה מרכז תוצאות חיפוש של ספרים משומשים מאתרים למכירה ורכישה של ספרי יד שניה מובילים באינטרנט לנוחיותכם.
 
דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד