יולי

 פורטל ניהול הידע של ישראל
 
פורטל ניהול של ישראל הוקם  על ידי  עידו נמיר,ראש תחום ניהול ידע,בחברת ERGO  ונועד לשמש את קהילת ניהול הידע בארץ. המטרה היא לפעול לשיתוף הידע בתחום ע"י חברי הקהילה עצמה ולכן טבעי היה שמפעל מידע זה נוצק במתכונת של וויקי.  יש בפורטל קטגוריות מעניינות ( בראשית דרכן אך עם פוטנציאל חשוב) כגון : מקרי בוחן בארגונים, כלים טכנולוגיים, מאמרים, חלון לעולם, אנשים ואירועים . עץ הקטגוריות  בפורטל ההולך ומתפתח מאורגן היטב מבחינה טכנולוגית ומידענית ועל כך ראויים מקימי הפורטל ויוזמיו למילה טובה. כמובן, שיש לבחון מפעל שיתופי זה בעוד שנתיים ולראות אם אכן יש לו המשכיות , אך כרגע מגיעה לו ברכת הדרך. 
 
 
גולשים כותבים 
 
אם אתם אוהבים לדעת מה יש לאנשים להגיד על כל מיני נושאים? Omgili הוא מנוע חיפוש המבוסס על פלטפורמה של תוכן גולשים, ומאפשר למצוא אינפורמציה סובייקטיבית ובקלות. בהקלדת מילת חיפוש, המנוע מספק דעות של צרכנים, קבוצות דיון, רשימות תפוצה, פורומים, ניסיון אישי של אנשים, שאלות ותשובות.

 
 

עולם התוכן של החיפוש 
 
מחפשים משהו אבל לא יודעים איך למקד את תוצאות החיפוש? Factbites הוא מנוע חיפוש שממקד את התוצאות לא רק סביב המונח המדויק שהקלדתם בתיבת החיפוש, אלא מחפש תוצאות בכל עולם התוכן הסובב את הנושא. כך ניתן לקבל תוצאות רלוונטיות שלא בהכרח מכילות את המילה המדויקת שחיפשתם. יתרה מכך, התוצאה שמתקבלת מכילה שלושה משפטים מלאים מהאתר, וכך ניתן לקבל מידע על הנושא המבוקש מבלי לעזוב את עמוד החיפוש, ולהיות בטוח שהתוצאה שהתקבלה אכן מכילה את האינפומציה המבוקשת.

 
 
 
סטיפים - טיפים קצרים לחיים ארוכים
 
מאגר ענק של טיפים והדרכה בעשרות קטגוריות, הבנוי על פי תפישת הרשת החברתית. המאגר כולל  אלפי טיפים  שכתבו מומחי הבית (רופא שיניים, ביולוג ימי, מורה לנהיגה, מהנדס תוכנה, טכנאי מחשבים, מוזיקאי, יועצת פנג-שוואי, צלם ועוד), והוא ערוך לקליטת טיפים, בקשות ושאלות מהגולשים.
התשובות והמידע מהגולשים  מתוייגים ו מייד, ומתווספים לקטגוריה הרלוונטית של המידע. לצורך ניהול המידע אפשר להסתייע באינדקס הפרטני או במנוע החיפוש המצוין. נותני הטיפים עצמם  מקבלים קרדיט וקישור לאתר שלהם, והגולשים יכולים  לדרג את ערך המידע שהם מספקים, ואת "מלך הסטיפים".
ניתן  להרשם  באתר על מנת לקבל בכל שבוע את הטיפים של סטיפס  המותאמים אליכם ישירות לתיבת האימייל שלכם.
 
 

דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד