אפריל

  Zuula -  כל מנועי החיפוש במנוע חיפוש אחד
 
Zuula  הוא מנוע חיפוש המרכז תוצאות ממספר מנועי חיפוש ומציג אותן בצורה מסודרת ונוחה מאוד לצפייה.
אין צורך להזין שוב ושוב את הכתובות השונות של מנועי החיפוש ואין צורך להעתיק את ביטוי החיפוש כל פעם מחדש. פשוט לוחצים על שם מנוע החיפוש והתוצאות לפניכם.
ניתן לעשות חיפוש אף בעברית.
Zuula מספק אפשרות לחיפוש בבלוגים, חדשות, תמונות ואף מודעות דרושים.
ממשק המשתמש ניתן להתאמה אישית ומאפשר לשנות את סדר העמודות השונות בהתאם לרצונכם.
יחד עם ריבוי מנועי החיפוש השונים יתכן כי תגבר גם הדרישה למנועי חיפוש כדוגמת Zuula.
מנועי חיפוש היודעים לרכז תוצאות ממספר מקורות שונים יכולים להקל מאוד על מחפשים היכולים לבחור את מנוע החיפוש בהתאם לתוצאות אותן הוא מספק.
Zuula טומן בחובו גם מימד קהילתי ויתכן כי נראה בעתיד קהילות רשת מרוכזות סביב מנועי חיפוש שכאלה.
 
 
כיצד מוצאים את מנוע החיפוש הארצי של מיקרונזיה או טנזניה ?
 
דף קישורים מרוכז של מרבית מנועי החיפוש של מדינות הוקם על ידי המידען הבריטי, פיל בראדלי והוא ממשיך במלאכת העידכון והתחזוקה של  מרכז מידע זה שיש לו , ללא ספק, ערך מידעני רב.  דף הקישורים מונה מעל 4000   מנועי חיפוש יעודיים של מדינות ואזורים גיאוגרפים. דף הקישורים הממויין על פי מדינות נחשב כנקודת ההתחלה הטובה ביותר לאיתור מידע על מדינות העולם אשר לא כולן  מכוסות היטב על ידי מנוע החיפוש גוגל אלא יש להם מנועי חיפוש ייעודיים משל עצמם ( כגון רוסיה) .
חלוקת מנועי החיפוש  על פי אזורים  ויבשות.
 
 
 
מאגר תמונות חינמי ונטול זכויות יוצרים
 
FreeFoto.ca הוא ממאגרי התמונות הטובים ברשת הנועד לשימוש חופשי ללא מגבלות של זכויות יוצרים, ולפיכך מתאים לאנשי תוכן ולכל מי שזקוק לתמונות מוצלחות לשיבוץ באתרי תוכן, בלוגים או במצגות . זהו מאגר שפותח בקנדה והשפעת הנופים הקנדיים מורגשת היטב. זהו גם מאגר תמונות הבנוי היטב מבחינת השימושיות המידענית . ניתן לחפש עפ"י מילות מפתח, כותרים , נושאים ובתמונות מאורגנות היטב עפ"י קטגוריות נושאים נגללות.  ההמלצה על המאגר הגיעה ממידענים באירופה.
...ואם אתם מוכנים לשלם סכומים קטנים  ( $3 לתמונה ) עבור תמונות מעולות ומרהיבות  אז מומלץ בחום  על מאגר  Fotolia  בו משתמשים מנהלי האתרים והבלוגרים הטובים בעולם.  
 
 
מנוע חיפוש חדש לחיפוש אנשים
 
מנוע חדש מיוחד לחיפוש אנשים הוא pipl . הוא מצהיר שהוא מחפש ברשת הלא נראית  ובכך יחודו.
 
דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד