מרץ

 רב-מנוע לחיפוש מידע עפ"י תגיות
 
ככל שעניין התגיות מתפתח באתרי הweb 2.0  כך גובר הצורך בדלייה יעילה ומדויקת של פריטי המידע שאופיינו על ידי תגיות ( מעין מילות מפתח, אך לא בהכרח מבוקרות) . ברחבי העולם נעשים ניסיונות שונים לפתח כלי דליית מידע יעילים לאיתור עפ"י תגיות והמילה האחרונה בתחום הוא רב-מנוע בשם Keotag המחפש במקביל בכמה עשרות אתרי הweb 2.0   ( כגון   Del.icio.us, Technorati  ואתרי בלוגים)  ודולה את המידע עפ"י תיאור התגיות. מדובר עדיין בפיתוח ניסיוני ( בטא ) , אך התוצאות בהחלט משביעות רצון . יש להקיש כל פעם מחדש על האייקון של ערוץ המידע המידע הרלבנטי על מנת לקבל הממצאים . 
 
 
שידרוג החיפוש בפורטל הרפואי אינפומד

     
חיפוש רפואי - הפורטל הרפואי המשובח אינפומד השיק עמוד שימושי לחיפוש מתקדם באתר. ההכרח לקבץ את כל אופציות החיפוש באתר לעמוד מתוחכם אחד נבע מהוספתם של מאגרי מידע חדשים לאתר, ושילוב המנגנונים הרבים בו. החיפוש המשופר מאפשר כעת למצוא מידע על מחלות, מצבים ומונחים רפואיים, בדיקות, ואפילו מותגי תרופות - בעמוד מרוכז אחד. 
 
 
איתור מידע: מנועי חיפוש
 
טבלה מעניינת שעשויה לסייע באיתור מידע ברשת, במיוחד אם אתם מבקשים לדעת איזה מנוע חיפוש יאתר בצורה הטובה ביותר את המידע הנדרש.
מספר דוגמאות לקטגוריות בטבלה: search engine test beds, academic resources, health-related sources , moving images , sounds , current affairs ועוד. 
 
 
UNdata- כלי חיפוש לנתונים סטטיסטיים
 
מערכת גישה לנתונים של האומות המאוחדות אשר מספקת גישה לסטטיסטיקה עכשווית ורלוונטית, הערכות ופרוייקטים שונים. הנושאים המכוסים במערכת בין היתר כוללים: חינוך, עבודה, אוכלוסייה ועוד.
ניתן לעשות גם חיפוש לפי מונחים. המערכת נמצאת בגירסת בתא.


 
 
 

דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד