דצמבר

 הפצת מידע על כנסים בינלאומיים: מערכת Conferencealerts


 שרות מידע מקוון המדווח על כנסים בינלאומיים. מערכת ממוחשבת באינטרנט המסוגלת להפיץ מידע  על מועדי כנסים מתוכננים בכל רחבי העולם. שרות מידע חדשני זה מבוסס על מאגר מידע מעודכן של כנסים אשר מתוכו מופצים רשימות עדכון למנויים על מועדי כנסים אקדמאיים מתוכננים . בשלב זה השירות אינו כרוך בתשלום.  האתר כולל מנגנון מקוון המאפשר למארגני הכנסים הבינלאומיים להוסיף בעצמם מידע על מועד הכנס ומועדו . העדכונים מופצים אחת לחודש למנויים.

 


 NationMaster  - נתונים סטטיסטיים להשוואה בין מדינות בעולם


האתר כולל  סטטיסטיקות על כל מדינה, בכל  נושא אפשרי.   בחיתוך בין הקטגוריות יש  אפשרויות  מיון פנימיות בטבלה הנגללת :  More internet stats……. אתר NationMaster  אוסף  ומלקט באופן שיטתי ורציף נתונים סטטיסטים מאתר תוכן  חשובים כגון  CIA World Factbook, UN, and OECD.
הנתונים הסטטיסטים  שנאספו מעובדים בצורה גראפית באמצעות אלגוריתמים שמפעיל אתר NationMaster

 


קיצורי וראשי תיבות בעברית


האתר  כולל מילון קיצורים מקיף בו תמצאו פירוש לקיצורים ולראשי התיבות השגורים בעברית.
למשל: מה זה פצ"ר, פק"ל, אדמו"ר או מפח"ש? באילו ראשי תיבות משתמשים בצבא, ביהדות או בנושאים אחרים.
 


רכזי יעץ מקוונים לסיוע למחפשי מידע באינטרנט


 מרכז היעץ המקוון באינטרנט TheFreeDictionary.com צבר עד כה 500 מיליון כניסות באינטרנט והפך להיות מרכז המידע חשוב כיום לאיתור מידע מתוך מילונים מקצועיים ואנציקלופדיות. מדובר על מרכז מידע יעיל למדי המציע גישה נוחה ומאוחדת למילונים ממוחשבים החיוניים לכל מחפשי המידע באינטרנט. כך לדוגמא, ניתן למצוא מילונים מקצועיים המבהירים מונחים ברפואה לצד תיזראוסים שונים וכמה אנציקלופדיות. מדי יום מביאה המערכת מאמרים נבחרים ומושגים נבחרים מתוך מאגרי המידע שלה בצורה מעניינת. המערכת הממוחשבת של האתר ניתנת גם להתאמה אישית. ראה ברשימת הלינקים למטה חלופות יעילות  נוספות בתחומי הרפרנס הוירטואלי באינטרנט .
 
קישורים רלבנטיים :
 
המערכת המתחרה של Answers.com ( במקור פרי פיתוח של צוות ישראלי )  
 רב- מנוע לאיתור מונחים ומושגים  
רב המנוע Onelook לאיתור מונחים ומושגים , כולל מונחים הפוכים 
רב המנוע החדש metaglossary 

 
 

דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד