ספטמבר

מדוע כדאי לכם לעבור להשתמש במנגנון של IntelWays ?   

 רב-המנוע IntelWays  מייצג מנגנון יעיל במיוחד לאיסוף מידע מקביל מעשרות מנועי חיפוש עפ"י סוגי מנועי החיפוש או עפ"י קטגוריות של נושאים.  בכל רגע נתון אפשר ללחוץ על כרטיס מנוע חיפוש אחר והמערכת מחפשת שם את אותה שאילתא . החידוש ברב-המנוע IntelWays הוא לא הרעיון אלא דווקא הביצוע הידידותי והמעבר הידידותי והחלק  בין סוגי מנועי החיפוש.  המידענים המובילים בעולם כגון גארי פרייס ואחרים ממליצים בחום על שימוש שוטף ברב- המנוע IntelWays ומעידים שהם עצמם כבר עושים בו שימוש שוטף .
 
 
סיפור ההצלחה של ZOOMINFO  
 
חברת  ZoomInfo שנוסדה ע"י צוות ישראלי בתל אביב פיתחה את אחד ממאגרי המידע העסקיים הטובים בעולם על אנשים ומנהלים בחברות ובתאגידים. במאגר המידע של  ZoomInfo פרופילים על 35 מיליון אנשים ומנהלים בחברות ובתאגידים ברחבי העולם .
 עפ"י דירוג Nielson/NetRatings  היקף הגידול השנתי של הגולשים באתר  ZoomInfo הוא 275% עם 4.5 מיליון מבקרים ייחודיים באתר כל חודש. מה הופך את מאגר ZoomInfo לסיפור הצלחה ? . ראשית , ארגון המידע בפרופילים של האנשים  שהוא מזוקק היטב ומעובד היטב , שנית, טכנולוגיית איחזור המידע שהיא  מתקדמת מאד ושלישית , איסוף המידע השוטף על אנשים ומנהלים שהוא נרחב ומבוסס על ניסיון ישראלי טכנולוגי בתחום .  המנכ"ל ומייסד החברה הוא Jonathan Stern  הישראלי ( יוני שטרן ).  
 
 
היורשים של גוטנברג
 
חמישה אתרים שמציעים סוג זה או אחר של שירות ספרים בפורמט דיגיטלי מקוון.  פרויקט גוטנברג הוא המותג המוכר ביותר של העברת ספרים לפורמט דיגיטלי מקוון, לשימוש  הגולשים בחינם , אבל יש עוד כמה פרויקטים משמעותיים של ספרים בפורמט דיגיטאלי מקוון . 
 
סקריבד, אתר לשיתוף מסמכים סרוקים, מזמין את הגולשים להעלות אליו כל דבר שמזכיר נייר כתוב. התוצאה מרתקת: הארי פוטר החדש לצד ספרי עסקים, שירה מודרנית ומתכונים למשקאות אבסינת'. ליברי ווקס מציע גרסאות אודיו לכ-30 אלף ספרים שאינם מוגנים בזכויות יוצרים. בקטלוג: דיקנס, טולסטוי וחלקים נרחבים מהתנ"ך מדוקלמים באנגלית. ההקלטות נעשות בהתנדבות וניתנות להורדה בחינם. World Library מאגד אוספי PDF של ארגונים וספריות ציבוריות. בין חצי מיליון הספרים המלאים שדחוסים בו באופן לא ידידותי חבויים זבלונים וספרי מדע בדיוני ישנים, אנציקלופדיות ומילונים להורדה. בפרויקט בן-יהודה תוכלו למצוא למעלה מ-4,000 יצירות של ביאליק, אחד העם וגדולי סופרי הציונות ומשוררי ימי הביניים. חובה לחובבי ספרות וקלאסיקה עברית.
manybooks.net - הספרים ספרי גוטנברג, אבל הממשק כולל חיפוש נוח, ביקורות גולשים, ניווט בלחיצה על תגיות או על שם הסופר, והעיקר - הורדת היצירה המלאה ב-20 פורמטים שונים, ממסמך וורד ועד קובץ טקסט לאייפון. 
 
 
סימניה  - אתר המלצות ספרים חברתי
 
סימניה הוא אתר המלצות ספרים חברתי . אפשר להקים ספרייה קטנה משלכם עם הספרים שאהבתם ולא אהבתם, לגלות כך אנשים עם טעם דומה לשלכם ולקבל המלצות לפי ”גולשים אחרים שאוהבים את הספר הזה אוהבים גם את…”
 
אחד החלקים באתר הוא בנדורה, שם אתם מכניסים שם של ספר שאהבתם או לא אהבתם, ולפיו מקבלים שרשרת המלצות. הרעיון מעולה, מיישם את כל עקרונות ווב 2 ולאתר בהחלט יש עתיד עם עוד כמה שיפורים עיצוביים. כמו כל אתר ווב 2, הוא יצליח רק בתנאי שיהיו הרבה גולשים כי אחרת כל מערכת ההמלצות לא תעבוד...
 
בדף הספר  - תוכלו למצוא פרטים מלאים על הספר, להשוות מחירים של עותקים חדשים ומשומשים, לכתוב את חוות דעתכם עליו ולקרוא מה אחרים חושבים עליו.

 
 
 

דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד