אוגוסט

מידע טכני בשפת קודש 
 

תוך חמש שנים הצליח אתר HWZone לבנות קהילה של עשרות אלפי מכורים לטכנולוגיה שקוראים את הכתבות, מבקרים בפורומים ומציגים לראווה את המחשבים המיוחדים שבנו. יש באתר HWZone.co.il חדשות בתחום החומרה, ומדורים שעוסקים במפרטים בהם יכולים גולשים להרכיב מחשב לפי תקציב, ביקורות, מדריכים ולוחות מכירה. האתר מנוהל היום על ידי ששה מנהלים, כולם בשנות ה-20 לחייהם, בהם המייסד עומרי עמוס, המתחלקים בעבודה השוטפת של תחזוקתו ובניהולו. בנוסף יש לאתר כ-25 כתבים קבועים שרובם הגיעו מתוך מערכת הפורומים והחלו לכתוב כתבות וביקורות על מוצרים.  
 
[ הכתבה המקורית בקפטין אינטרנט 
 
 
הושקה גירסה בטא 2 של מנוע החיפוש אומגילי 
 
המפתח הישראלי רן גבע השיק לאחרונה גירסה מתקדמת יותר של מנוע החיפוש המתמחה בדיונים מקוונים. המנוע היעודי יציג לראשונה תוצאות ממערכות פורומים בעברית. בניגוד למנועי חיפוש רגילים, כמו אלו של גוגל, MSN או יאהו, המציגים תוצאות חיפוש מכל דפי האינטרנט, באומגילי תוצאות החיפוש מגיעות אך ורק מדיונים. ההתמקדות במדיום ספציפי משפיעה על אופי תוצאות החיפוש המתקבלות. בעוד שחיפוש במנועים רגילים יעלה לרוב בראש תוצאות החיפוש אתרים רשמיים או אתרים מסחריים, חיפוש במנוע חיפוש המתמקד בפורומים, מעלה דיונים הבנויים לרוב משאלות ותשובות. כך, ניתן למקד את החיפוש בחלקי הרשת בהם מרוכזים מגוון רב של דעות וכיווני מחשבה במקום אחד.  
 

מרכז מידע משולב לאיתור ספרים והשוואת מחירים של ספרים 
 
אתר BookFinder4U הוא מרכז מידע ממוחשב המחפש בו-זמנית אלפי חנויות ספרים מקוונות באינטרנט ומוצא את המחירים הנמוכים ביותר של ספרים. מדובר בשירות מקיף של חיפוש ספרים מחד והשוואת מחירים מאידך. מערכת החיפוש מכסה גם ספרים שאזלו ממחסני המו"לים. ניתן גם למקד החיפוש עפ"י מחברים, כותרים ומו"לים. שירות יעיל מאד להשוואת מחירי ספרים.   
 

אתר בו  תוכל למצוא תשובות על שאלות מתחומים שונים


 
זהו  אתר בו מומחים מתחומים שונים עונים לשאלות הקשורות לתחום ההתמחות שלהם. האתר מאפשר לך לשאול שאלות מקצועיות וטכניות.
 
ייחודו של האתר הוא בכך שלאחר שקיבלת תשובות שונות ממומחים שונים לשאלתך אתה מחליט מהי התשובה הממצה והרלוונטית ביותר. אתה מתגמל את המומחה שענה לך בניקוד.
לכל מומחה יש פרופיל בו מידע עליו וניקוד מצטבר. את הניקוד הוא צובר עבור תשובות מקצועיות שסופקו לשואלים חברי הקהילה. הניקוד מאפשר לתת קרדיט למומחה על העזרה והידע שלו.
 
למומחה כדאי לענות על השאלתך באופן מלא ומפורט כיוון שרק אז אתה תבחר את התשובה שלו כתשובה מספקת והנקודות יעברו אליו ולא למומחה אחר.
 
בנוסף אתה יכול לאתר מומחה ולפנות אליו ישירות בעת הצורך. זאת לפי הפרופיל של המומחה והדירוג שהוא צבר מכל חברי הקהילה בעבור תשובותיו השונות.
 
שיטה זו מאפשרת לכל מומחה לצבור נקודות מומחה בעבור תשובתיו ובכך לבנות לעצמו מוניטין. ולך היא מאפשרת לקבל את מירב המידע על כל מומחה.
 
גורמים אלה ממצבים את אתר com.לשאול כייחודי ושונה משאר אתרי השאלות והתשובות.
זהו אתר בעל יתרונות רבים אשר בו המומחה מעונין לספק לך השואל את התשובה הנכונה והמקצועית ביותר בזמן הקצר ביותר.
 
האתר מנוהל על-ידי חברת אקטיב-טק אשר מתפעלת ומנהלת משנת 1998 את אתר "דיבורים" הכולל בתוכו פורומים רבים של מומחים בתחומים שונים. החברה צברה במהלך השנים ניסיון רב בכל הקשור להפעלתם של פורומים בניהול מומחים.
 

 

דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד