מרץ-אפריל

 אלגוריתם חדשני לאיתור תמונות בAsk Jeeves
 
מנוע החיפוש Ask Jeeves  פיתח לאחרונה מאגר תמונות  מחודש המבוסס על טכנולוגיות חדשניות לזיהוי תמונות איכותיות.  המנוע  המחודש של Ask Jeeves  יודע לזהות יותר במדויק את נושאי התמונות על פי שיוכם לתחומי התוכן אליהם הם משובצים באתר המקורי . שאר מנועי החיפוש המתחרים  מתבססים על מילות המפתח ואלו אינן רלוונטיות במקרה של תמונות חזותיות. הזיהוי  החדשני של  מנוע החיפוש Ask Jeeves  מבוסס על אלגוריתם  החיפוש המקורי של Teoma .


Faculty of 1000 Medicine 

 
Faculty of 1000 Medicine הוא מרכז מידע רפואי המלקט ובוחר את המאמרים והמחקרים הרפואיים  המעניינים ושימושיים ביותר לאנשי  המקצוע ברפואה . השירות המידעני האיכותי  מבוססת על קריאת ביקורת והמלצות של 2500 חוקרים ומומחים לרפואה.  מרכז המידע הוקם בסוף 2005 בבריטניה ע"י המו"ל  וגורם המידע BioMed Central,  המפעיל שירות דומה לחוקרים ואנשי אקדמיה בביולוגיה . השירות מאורגן ומחולק ל-18 תחומי דעת עיקריים ברפואה (18 faculties ) אשר כל אחד מהם כולל יועצים רפואיים משלו .

 
רב מנוע לאיתור ספרים בחנויות ספרים
 
רב-מנוע לאיתור ספרים הנמצאים במלאי של 13,000 ספקי ספרים  וחנויות ספרים ברחבי העולם. רב- מנוע האוסף ביעילות את כל המידע על כותרים קיימים מאלפי חנויות ומציע ממשק חיפוש ידידותי ונוח לאיתור. ניתן לרכז את המידע על ספרים חדשים או ספרים קיימים באמצעות קטגוריות נושאיות . רב המנוע מכסה אוסף ספרים שהיקפו הוא כ-80 מיליון ספרים ברחבי העולם .


 
"מילחן" - מפתח ביבליוגרפי  לאיתור שירים  בשירונים

מפתח השירים  הבסיסי  הוא תוצר יוזמה פרטית של הגב' קרניה  דן, מי שהיתה  ראש  ענף עברית/ערבית  בספריית אוניברסיטת חיפה  עד לפרישתה  מגמלאות. המפתח בגירסתו הביתית נתרם  ע"י הגברת דן  לספריית אוניברסיטת חיפה, במטרה להעמידו  לשימוש  קהילת האוניברסיטה  והקהל הרחב כאחד.
ב"מילחן" מממופתחים  כ- 500 פרסומים  (שירונים, ספרים, חוברות) שפורסמו החל משנות ה -30 ועד היום והוא מכיל  כ -15,000  ערכים.

דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד