תרומה גדולה למכון

בישיבת הוועד המנהל של המכון שהתקיימה לאחרונה בניו יורק, הכריז חבר הוועד המנהל מרשל ויינברג על כוונתו לתרום סכום בן שבע ספרות למאיירס-ג'וינט-מכון ברוקדייל.
20/06/2010

התורם, מוותיקי הוועד המנהל של המכון ומייסד קרן מרשל ויינברג לשיתוף פעולה ופיתוח מקצועי הפועלת במכון, הפתיע את הנוכחים בהודעה דרמטית זו: "הודעתי לג'וינט שלאור הביטחון והאמון שיש לי בחשיבותו של מאיירס- ג'וינט-מכון ברוקדייל, בכוונתי להוריש למכון 5 מיליון דולר."


יו"ר הוועד המנהל של המכון מרטין פייזנר הודה למר ויינברג בעבור תרומתו הנדיבה לקרן העומדת של המכון אשר תסייע להבטיח את יציבותו הכספית של המכון בשנים הבאות. מר פייזנר ציין שחברי הוועד המנהל התרשמו מאוד מהחזון ומהמנהיגות של מר ויינברג, המהווים מקור להשראה.


הודעה על התחייבות נדיבה זו ניתנה גם בוועד המנהל של הג'וינט העולמי. היו"ר, ד"ר אירווינג סמוקלר שיבח את ויינברג וציין את מחויבותו רבת השנים ואת תרומתו כחבר מוביל של הוועד המנהל של הג'וינט.


קרן מרשל ויינברג לשיתוף פעולה ופיתוח מקצועי הפועלת במכון מעודדת חילופין ושיתופי פעולה בין-לאומיים. לא זו בלבד,  היא פועלת גם לחיזוק המכון כארגון. הקרן משקפת את סוג הפילנתרופיה המיוחד המאפיין את מר ויינברג ואת החזון הייחודי שלו כמאפשר של בנייה ופיתוח.


סמוקלר בירך את מר ויינברג על נדיבותו ועל הבנתו הייחודית את החשיבות של מאיירס-ג'וינט-מכון ברוקדייל למדינת ישראל, ליהדות התפוצות ולעבודת הג'וינט בישראל ובעולם.

דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד